• З 10:00 ДО 22:00

01 About «Aquajour»

Про «Акважур»

Більш, ніж 18 років розважальний сімейно-оздоровчий парк «Акважур» та ресторан «Мельница» є візитною карточкою для гостей міста та улюбленими місцями відпочинку для місцевих жителів.  Наш парк, розташований на території Журавлівського напівострова, на березі річки Харків — це не просто місце для відпочинку. Це розважальний комплекс, де Ви отримаєте масу позитивних вражень від якісного, комфортного та різнопланового відпочинку! Щорічно ми вдосконалюємо наші послуги та робимо парк краще, гарніше та цікавіше для наших гостей!

Замовлення альтанок є можливим як на місці, так і за телефоном:

Про нас • «акважур» пляжно-розважальний комплекс
Про нас • «акважур» пляжно-розважальний комплекс

02 Дізнайся Більше

Тут Ви можете відсвяткувати будь-яку подію!

Це може відбуватися як у затишному ресторані «Мельница» (4 зручних зали від 10 до 100 осіб) або на свіжому повітрі, в альтанках з усіма зручностями та каміном (місткістю до 80 осіб). Щоб Ваші дітки не нудьгували, ми обладнали дитячий майданчик, де є каруселі, гойдалки, горки, пісочниці та батути! Ще на території парку працюють аніматори, що принесуть радість Вам та Вашим діткам! Весело буде всім!

У літній період до Ваших послуг обладнаний чистий пляж, спортивні майданчики, водні атракціони. На пляжі працюють медпункт та рятувальна станція. Для любителів активного відпочинку обладнані футбольний, волейбольний майданчики, столи для настільного тенісу, а для любителів спокійного відпочинку передбачені настільні ігри: шашки, шахи і нарди! Також у вартість вхідного квитка включена часова прогулянка на човні.

Якщо хочеться поплавати та поніжитися на сонечку, Вам до нас! У Вашому розпорядженні завжди чистий пляж з навісами, зонтами та водними атракціонами. На території працюють безкоштовні душ та туалет. Вздовж набережної обладнана алея з комфортними лавками, посажені туї та квіти. Окрім цього, в вихідні на пляжі проводяться танцювальні майстер-класи, спортивні тренування під відкритим небом, працюють творчі майстерні, у яких Ви та уся Ваша родина зможуть дизнатися тонкості різноманітних ремесел.

Наш парк неймовірно гарний у будь-яку пору року! Санки, лижі, ковзани, зони для фотосесій та справжній Дім Діда Мороза, що відкриває свої двері з середини грудня та працює для відвідувачів до кінця новорічних свят на території ресторану  «Мельница».

Широко відзначаються у парку улюблені народні свята Різдво, Хрещення, Масляна, Пасха, Івана Купала.

Розважальний сімейно-оздоровчий комплекс «Акважур» та ресторан «Мельница» працюють для Вас цілий рік!!! Приходьте до нас, приводьте сім’ю та друзів! У нас Вам сподобається, відпочинок запам’ятається та захочеться повернутися!

У нас є ВСЕ для Вашего ВІДПОЧИНКУ!

Замовлення альтанок є можливим як на місці, так і за телефоном:

Про нас • «акважур» пляжно-розважальний комплекс
Про нас • «акважур» пляжно-розважальний комплекс

03 Карта парку сімейного відпочинку «Акважур»

+380 (66) 836 99 90

Оренда альтанок можлива кожен день з 10:00 до 20:00